Çelikler 2. Mağazayı Açtı.

İzmir' de ilk şubesiyle göz dolduran hizmeti ve sektörde yeniliklere açık, müşterilerinin taleplerini önemseyen firmamız gelen yoğun talep üzerine ikinci şubesini  görkemli bir açılışla yaptı. Mağaza açılışı Karabağlar Belediye Başkanı Sayın Muhittin Selvitopu bey tarafından yapılmış olup, maksimum hizmet minimum fiyat politikasına bir halka daha eklemiş oldu.

Müşterilerimizle “Proje Ortaklığı” anlayışı ile ilişkiler kurarak beklentileri doğrultusunda ihtiyaçlarına en uygun ve en üst kalite standartlarında ürün ve hizmetler üretmek yolu ile başarılarına katkı sağlamak.

 

İzmir ve çevre illerde sebze meyve toptancılığı deyince sektöre yön veren, uzman kadrosu ve geniş araç filosuyla akla gelen ilk firmadır Çelikler Grup. İzmir Hal No: 107 numarada  güvenilir ticaret anlayışıyla müşteri memnuniyetini hep ön planda tutan firmamız üretici olması sebebiylede fiyatlandırma politikasında hep güçlü olmuş ve müşterilerinin alırken kazanmasını sağlamıştır. Çeliker Grup olarak ilk gün başlayan Maksimum hizmet Minumum fiyat politikamız aynı çizgide sürmekte olup, iş birliği içerisinde olduğumuz tüm müşterilerimize kazandırmaya devam edecektir.

     Önce sizi dinliyor, isteğiniz doğrultusunda ihtiyacınız  olan ürünleri en iyi kalite ve teslimatıyla birlikte doğru çözümü uygun maliyetle sunuyoruz. Zamanınızın değerli olduğunun farkındayız. Yaptığımız işlerin arkasında duruyor, müdahale ederek mağdur olmanızı önlüyor, mutlu müşteriler yaratmak için çalışıyoruz. Biliyoruz ki  başarı yapılan iş sayısında değil hakkıyla yapılan iş sonucu memnun müşterilerimizin bizi tavsiye etmesidir.


            Firmamızın tedarik ettiği ürünler tamamen 1. sınıf üründür. istenilen ürünler mevsimine göre taze günlük tedarik edilir.  Ürünlerde firmamızdan kaynaklı herhangi bir sıkıntı, sipariş hatası veya uygun olmayan ürün geldiğinde telafisi aynı gün içerisinde 2 (iki) iş saati içerisinde giderilmektedir.

            Mallar, gıda güvenilirliğine, kalite ve standardına, teknik ve hijyenik şartlara uygun olarak satışa sunulur.

            Hileli olarak karışık veya standartlara aykırı mal satılmaz.

      Ürünlerimiz  frigolu (soğutuculu) araçlarla sevk edilir. Ürünler tartımı teslim yerinde yapılıp ürünler dolaba taşınması ve yerlerine bırakılması firmamıza aittir.